HAKKINDA

Hanımlar ve Beyler;

Yemek.TV'ye Hoşgeldiniz :)

Temmuz 2010'da kurulan Yemek.TV'de, farklı kaynaklardan derlenen 900'den fazla videolu yemek tarifi yer alır ve sürekli olarak yeni tarifler siteye dahil edilir.

Yemek.TV'nin öncelikli hedefi, internette farklı sitelerde bulunan tüm videolu yemek tariflerini bir araya getirip uygun kategoriler altında derlemek; böylece aranılan yemek tariflerine ulaşılabilirliği kolaylaştırmaktır. Ayrıca, sadece bir yörede veya bölgede bilinen ve yapılan yöresel yemeklere de yer vererek, kültürümüzün birer parçası olan yöresel lezzetlerin tanıtılmasını sağlamaktır.

Yemek.TV'de, dünya mutfaklarına ait videolu yemek tarifleri de bulunur.

Türkiye'de ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız tarafından ilgiyle takip edilen Yemek.TV'de sadece videolu yemek tarifleri bulunur; görsel anlatımı olmayan yazılı tarifler Yemek.TV'de yer almaz. Ancak, ziyaretçilerimiz arzu ederlerse, yorum yazarak tariflere ekleme yapabilirler. Sitemizde yer alan, bildiğiniz/denediğiniz bir yemeğin daha farklı yapılışını biliyorsanız veya videolu tarifi denedikten sonra öneriler yapmak isterseniz yorumunuzu yazabilirsiniz. Uygunsuz içerik bulundurmadığı sürece tüm yorumlar yayınlanır.

Yemek.TV'deki tariflere üç farklı yoldan ulaşabilirsiniz:

1 - Yemek Tarifleri Listesi (1 | 2 | 3 | 4 | 5)
Sitede yer alan tüm videolu tariflerin üç sayfada A'dan Z'ye listelendiği "Yemek Tarifleri Listesi"nden yemek isimlerine bakarak aradığınızın yemeğin tarifine ulaşabilirsiniz.

2 - Malzemeye Göre Yemek Arama
Sitenin sağ sütununda yer alan "Malzemeye Göre Yemek Ara" başlığının altındaki arama kutusuna bir veya birden fazla malzeme adı yazarak ya da aradığınız yemeğin adını yazarak yemek tariflerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

3 - Kategoriler
Sitenin sağ sütununda yer alan farklı kategorilerin bulunduğu linklere tıklayarak, seçtiğiniz kategoriye ait tüm yemek tariflerini aynı sayfada alt alta sıralanmış olarak görebilirsiniz. Bir kategoride 20'den fazla tarif mevcutsa (örn: Tatlılar kategorisi) 21. tarifi ve diğerlerini görebilmek için o sayfanın altında yer alan "Önceki Kayıtlar" linkine tıklamanız gerekir.

8 Eylül 2010 tarihinden itibaren ziyaretçilerimizin hangi ülkelerden ve şehirlerden sitemize ulaştığını görmek isterseniz aşağıdaki iki boyutlu dünya haritasına tıklayınız.

RevolverMaps.com, Yemek.TV'nin canlı istatistik bilgilerini vermesi yanında, 8 Eylül 2010 tarihinden itibaren Yemek.TV ziyaretçilerinin kayıtlarını da tutuyor. Aşağıdaki haritaya tıkladıktan sonra açılan sayfada, dört farklı izleme seçeneğinden biri olan 2D üzerine tıklayınız. Ekrana gelecek olan 2 boyutlu haritada yer alan kırmızı yuvarlak noktalar üzerinde farenizi (mouse'unuzu :)) gezdirerek hangi ülkeden ve şehirden kaç ziyaret yapıldığını görebilirsiniz.

Dünyanın pek çok ülkesinden Yemek.TV'ye ulaşan tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.KALBE GİDEN YOL, YEMEK.TV'DEN GEÇER!
- Gerisi size kalmış ;)

Mutlu ve huzurlu sofralar dileğiyle...
★ TÜM YEMEK TARİFLERİNİN LİSTESİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN ★

★ BİNLERCE VİDEOLU YEMEK TARİFİNİ İZLEMEK İÇİN ► WWW.MUTFAK.TV ★

Binlerce Videolu Yemek Tarifi www.Mutfak.TV'de!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Yemek TV  © 2010-2014 | www.Yemek.TV | Template Recipes by Emporium Digital | YemekTV English | ÜST▲